EU | ES
Gobierno Vasco

Arroilak
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2018ko azaroak 28tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2018ko azaroak 28tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2018ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2018ko abenduak 21etik 2019ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2019ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi mendia
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2020ko urtarrilak 27tik otsailaren 9ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2020ko urtarrilak 27tik otsailaren 9ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2020ko Otsailak 11an, 12:00etan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2020ko otsailak 11 eta 12

Plazen esleipena eta argitaratzea2020ko Otsailak 13an, 12:00etan

Ordainketa egin2020ko otsailak 13tik 19ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 21ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko otsailak 24 eta 25

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2020ko martxoak 3an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaEkainak 4tik 11ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaEkainak 4tik 11ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaEkainak 13

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaEkainak 13 eta 14

Plazen esleipena eta argitaratzeaEkainak 17

Ordainketa eginIrailak 9tik 15era

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 17

Erreklamazio-epeaIrailak 17 eta 18

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaIrailak 19

Erdi-mailako mendia
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 27tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2019ko abenduak 21etik 2020ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2020ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Eskalada
Lehen maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2018ko azaroak 28tik abenduak 14ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2018ko azaroak 28tik abenduak 14ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaAbenduak 18, 12:00 tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2018ko abenduak 18 eta 19

Plazen esleipena eta argitaratzeaAbenduak 20an, 12:00 tan

Ordainketa egin2018ko abenduak 21etik 2019ko urtarrilak 11ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 15ean, 12:00tan

Erreklamazio-epea2019ko urtarrilak 15 eta 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 17an, 12:00tan

Bigarren maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi maila
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaUrtarrilak 28tik otsailak 8ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaUrtarrilak 28tik otsailak 8ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 11an, 12:00tan

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaOtsailak 11 eta 12

Plazen esleipena eta argitaratzeaOtsailak 13an, 12:00tan

Ordainketa eginOtsailak 13tik 17ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 20an, 12:00tan

Erreklamazio-epeaOtsailak 20 eta 21

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 22an, 12:00tan

Eski alpetarra
Lehen maila
1. taldea
Bloke espezifikoa egin nahi duenak Bloke komuna eta osagarria aurretik gaindituta izan barik Kiroleneko idazkaritzan jakinarazi beharko du matrikula gauzatzeko.        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 6tik 25era

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 6tik 25era

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2019ko azaroak 28

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko azaroak 28 eta 29

Plazen esleipena eta argitaratzea2019ko abenduak 2an

Ordainketa egin2019ko abenduak 2tik 10era

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2019ko abenduak 12

Erreklamazio-epea2019ko abenduak 12 eta 13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2019ko abenduak 16

Bigarren maila
1. taldea
Durango - Kurtso osoa/Berariazko blokea eta bloke praktikoa        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 2tik 18ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 2tik 18ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 24

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 24

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 25

Ordainketa eginIrailak 25etik 29ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

Erreklamazio-epeaUrriak 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 4

Snowboard
Lehen maila
1. taldea
Bloke espezifikoa egin nahi duenak Bloke komuna eta osagarria aurretik gaindituta izan barik Kiroleneko idazkaritzan jakinarazi beharko du matrikula gauzatzeko.        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko azaroak 6tik 25era

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko azaroak 6tik 25era

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2019ko azaroak 28

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea2019ko azaroak 28 eta 29

Plazen esleipena eta argitaratzea2019ko abenduak 2an

Ordainketa egin2019ko abenduak 2tik 10era

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea2019ko abenduak 12

Erreklamazio-epea2019ko abenduak 12 eta 13

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea2019ko abenduak 16

Bigarren maila
1. taldea
Durango - Kurtso osoa/Berariazko blokea eta bloke praktikoa        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 2tik 18ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 2tik 18ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 24

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 24

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 25

Ordainketa eginIrailak 25etik 29ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 2

Erreklamazio-epeaUrriak 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 4

Saskibaloia
Hasierako zikloa
1. taldea
Gasteiz, Ramiro de Maeztu UBI         Astearteetan arratsaldez - Hasiera: irailaren 3an
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

2. taldea
Bilbo, Miribillako polikiroldegian         Asteazkena arratsaldetan, hasiera irailaren 4ean
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

3. taldea
Deustuko Unibertsitatea         Asteazken goizetan, hasiera urrian
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

4. taldea
Bilbo, Escolapios Ikastetxea         Astearte arratsaldetan, hasiera urrian
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

5. taldea
Donostia, Ekintza Ikastola         Astearte arratsaldetan
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

6. taldea
Beasain         Astearte arratsaldetan
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

Amaierako zikloa
1. taldea
Gasteiz, IBD Ramiro de Maeztu UBI         Astearte arratsaldeetan, hasiera otsailean
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUztailak 5

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

2. taldea
Bilbo, Miribillako polikiroldegian         Asteazken arratsaldetan, hasiera otsailean
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Futbola
Lehen maila
0. taldea
Deba         Asteartetan 17:00etatik 21:00ra - Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

1. taldea
Durango         Astearte eta ostegunetan 10:00etatik 14:00ra - Lauhilekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

2. taldea
Deustuko Unibertsitatea         Astearte eta ostegunetan 17:00etatik 21:00ra - Lauhilekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

3. taldea
Zubieta         Ostegun eta ostiraletan 12:00etatik 16:30ra - Lauhilekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

4. taldea
Getxo         Astelehenetan 16:15etatik 20:15ra - Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

5. taldea
Deustuko Unibertsitatea         Asteazkenetan 10:00etatik 12:00etara eta Ostiraletan 14:30etatik 16:30ra - Urtekoa (* Unibertsitateko ikasleen arabera)
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

6. taldea
Beasain         Ostegunetan 17:30etatik 21:30ra- Urtekoa
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

Bigarren maila
1. maila
Deustuko unibertsitatea         Ostiraletan, 14:30tik 18:30ra
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 2tik 5ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 2tik 5ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 6

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 6

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 9

Ordainketa eginIrailak 9tik 12ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 16

Erreklamazio-epeaIrailak 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaIrailak 18

Goi maila
1. taldea
Getxo        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaFinkatu gabe

Dokumentazioa entregatzeko epeaFinkatu gabe

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaFinkatu gabe

Plazen esleipena eta argitaratzeaFinkatu gabe

Ordainketa eginFinkatu gabe

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Erreklamazio-epeaFinkatu gabe

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Areto-futbola
Lehen maila
1. taldea
Matrikulazioaren arabera finkatuko da egoitza eta ordutegia         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

Bigarren maila
-
Durango         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Goi maila
1. taldea
Durango         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaFinkatu gabe

Dokumentazioa entregatzeko epeaFinkatu gabe

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaFinkatu gabe

Plazen esleipena eta argitaratzeaFinkatu gabe

Ordainketa eginFinkatu gabe

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Erreklamazio-epeaFinkatu gabe

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Eskubaloia
Lehen maila
1. taldea
Escolapios         Astearteetan 16:30etatik 20:30etara
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

Bigarren maila
1. taldea
Escolapios         Ostegunetan 16:30etatik 20:30ra
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 2tik 5era

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 2tik 5era

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 6

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 6

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 9

Ordainketa eginIrailak 9tik 12ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 16

Erreklamazio-epeaIrailak 16

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaIrailak 18

Goi maila
1. taldea
Durango         -
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaFinkatu gabe

Dokumentazioa entregatzeko epeaFinkatu gabe

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaFinkatu gabe

Plazen esleipena eta argitaratzeaFinkatu gabe

Ordainketa eginFinkatu gabe

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Erreklamazio-epeaFinkatu gabe

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaFinkatu gabe

Atletismoa
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Judo
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaEkainak 5etik 12ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaEkainak 5etik 12ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaEkainak 17

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaEkainak 17 eta 18

Plazen esleipena eta argitaratzeaEkainak 19

Ordainketa eginEkainak 19tik 26ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUztailak 1

Erreklamazio-epeaUztailak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUztailak 3

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Salbamendu eta sorospenak
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaIrailak 17tik 20ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaIrailak 17tik 20ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaIrailak 23

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaIrailak 23

Plazen esleipena eta argitaratzeaIrailak 24

Ordainketa eginIrailak 24tik 27ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 1

Erreklamazio-epeaUrriak 1 eta 2

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 3

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Bela
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea2019ko urtarrilak 17tik 24ra

Dokumentazioa entregatzeko epea2019ko urtarrilak 17tik 24ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrtarrilak 28an, 12:00etatik aurrera

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaUrtarrilak 28-29

Plazen esleipena eta argitaratzeaUrtarrilak 30an, 12:00etatik aurrera

Ordainketa eginUrtarrilak 30etik otsailak 4ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 6an, 12:00etatik aurrera

Erreklamazio-epeaOtsailak 6-7

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaOtsailak 8an, 12:00etatik aurrera

Amaierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epea-

Dokumentazioa entregatzeko epea-

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epea-

Plazen esleipena eta argitaratzea-

Ordainketa egin-

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzea-

Erreklamazio-epea-

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzea-

Zaldiketa
Hasierako zikloa
1. taldea
Durango        
Matrikulatzeko egutegia

Online aurrematrikulazio epeaUrriak 2tik 8ra

Dokumentazioa entregatzeko epeaUrriak 2tik 8ra

Aurrematrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 10

Aurrematrikulazioen erreklamazio-epeaUrriak 10-11

Plazen esleipena eta argitaratzeaUrriak 14

Ordainketa eginUrriak 14tik 16ra

Matrikulatutakoen behin behineko zerrendaren argitaratzeaUrriak 17

Erreklamazio-epeaUrriak 17-18

Matrikulatutakoen behin betiko zerrendaren argitaratzeaUrriak 21

© Kirolene
Telefonoa: 946550743 | info@kirolene.net